Privātuma politika

 1. Kas ir privātuma politika?

Šī privātuma politika (turpmāk – Privātuma politika) palīdzēs saprast, kādus datus apkopojam tiešsaistes veikalā www.mikokafija.lv (turpmāk – Interneta vietne), kāpēc mēs tos apkopojam un ko ar to darām. Visiem vietnes apmeklētājiem uzmanīgi jāizlasa šī Privāuma politika.

 1. Kādu informāciju mēs apkopojam?

Interneta vietnē sniedzot Apmeklētājiem pakalpojumus, Pakalpojuma sniedzējs var apkopot, glabāt un lietot šādus personas datus::

 • informāciju, kuru Jūs esat snieguši SIA „HoReCa solutions and trade“, reģistrācijas numurs 40203183328, Ķengaraga iela 6E, Rīga (turpmāk – Pakalpojuma sniedzējs), reģistrējoties un (vai) iepērkoties Interneta vietnē, ieskaitot vārdu, e-pasta adresi, mobilā tālruņa numuru;
 • informāciju par Jūsu datoru un par Jūsu apmeklējumiem, un Interneta vietnes lietošanu, ieskaitot Jūsu IP adresi, pieslēgšanās pie Interneta vietnes laiku un datumu;
 • jebkādu citu informāciju, kuru Jūs varat mums  sniegt jebkurā laikā, izmantojot mūsu Interneta vietni, sniegtos pakalpojumus vai sazinoties ar mums pa e-pastu vai tālruni.
 1. Sīkdatnes

Sīkdatne ir informācija, kuru interneta serveris sūta interneta pārlūkprogrammai un kura tiek saglabāta pārlūkprogrammā. Šī informācija ikreiz tiek nosūtīta tīmekļa serverim, kad pārlūks pieprasa atvērt lapu no servera. Tas ļauj tīmekļa serverim iestatīt un pārraudzīt tīmekļa pārlūku.

Savā tīmekļa vietnē mēs izmantojam “trešo pušu sīkfailus”, tas ir, sīkfailus, kurus mēs nekontrolējam, piemēram, [Facebook, Google Adwords, Google Analytics, Zoopim]. Mēs apkopojam šīs sīkdatnes, lai iegūtu statistisko informāciju par Interneta vietni un lietošanu tiešsaistes reklāmas nolūkos.

 1. Jūsu personas datu izmantošana

Mūsu apkopotie personas dati tiek izmantoti vienīgi šajā privātuma politikā noteiktajiem mērķiem.

Mēs varam izmantot jūsu personas datus, lai:

 • lai nodrošinātu Jums piekļuvi mūsu Interneta vietnei un tās sniegtajiem pakalpojumiem;
 • līguma noslēgšanai un tā nosacījumu īstenošanai;
 • izmantojot šajā Interneta vietnē sniegto informāciju, lai piegādātu iegādātās preces;
 • lai varētu nosūtīt rēķinus par precēm;
 • parādu pārvaldīšanai un maksājumu iekasēšanai;
 • Saziņai ar Jums, nosūtot ziņu
 1. Personas datu glabāšanas termiņš

Jūsu personas dati e-komercijas mērķiem (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, preces piegādes adrese, preču / pakalpojumu maksājumu informācija (bankas konta numurs, maksājuma veids utt.), pirkuma vēsture (iegādātās preces, cena utt.) tiks uzglabāti 10 (desmit) gadus pēc pēdējā pirkuma mūsu Interneta vietnē.

6. Jūsu personas datu aizsardzība

Jūsu personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Latvijas Republikas likumā par personas datu tiesisko aizsardzību un citos tiesību aktos. Apstrādājot Jūsu personas datus, mēs ieviešam organizatoriskus un tehniskus pasākumus, kas nodrošina personas datu aizsardzību pret nejaušu vai nelikumīgu iznīcināšanu, mainīšanu, izpaušanu, kā arī no jebkuras citas nelikumīgas apstrādes.

Protams, datu pārraide internetā ir principā nedroša, un mēs nevaram garantēt drošu datu pārsūtīšanu interneta tīmeklī.

7. Jūsu pienākumi un tiesības

Reģistrējoties mūsu Interneta vietnē vai citādi izmantojot mūsu Interneta vietnē sniegtos pakalpojumus, Jūs apstiprināt, ka iepazināties ar šo Privātuma politiku un tai piekrītat, kā arī piešķirat mums tiesības apkopot, glabāt, sistematizēt, lietot un apstrādāt šajā Privātuma politikā paredzētiem mēŗkiem visus šeit norādītos personas datus.

Jūs varat iesniegt rakstisku pieteikumu (pa pastu, e-pastu vai iesniedzot mūsu birojā), lai mēs sniegtu informāciju par iegūto personas datu avotiem, to apstrādes mērķi un datu saņēmējiem. Uz šādiem pieprasījumiem mēs atbildam saskaņā ar tiesību aktos noteikto kārtību un termiņiem, un mēs cenšamies sniegt Jums informāciju, cik drīz vien iespējams, bet ne vēlāk kā 30 dienās no Jūsu pieteikuma saņemšanas. Atbildi uz pieprasījumu sniedz rakstveidā uz norādīto adresi vai nosūtot pa e-pastu. Informācija par to, no kādiem avotiem un kādi Jūsu personas dati tika apkopoti, kādam mērķim tiek apstrādāti un kādiem datu pieprasītājiem tika sniegti pēdējā gada laikā, ir bezmaksas vienu reizi kalendārajā gadā. Ja, saņemot pieprasījumu, mums ir radušās aizdomas par pieprasījuma iesniedzēja identitāti, mums ir tiesības pieprasīt pieteikuma iesniedzēja personas apliecību vai tās kopiju.

8. Atbildība

Jūs esat atbildīgi par savas paroles un lietotāja datu konfidencialitāti un par jebkādām darbībām (datu pārsūtīšanu, iesniegtiem pasūtījumiem utt.), kuras mūsu Interneta vietnē tiek veiktas, pieslēdzoties izmantojot Jūsu pieslēgšanās datus. Jūs nedrīkstat izpaust savu paroli trešajām personām. Ja mūsu Interneta vietnē sniegtos pakalpojumus izmanto trešā persona, pieslēdzoties Interneta vietnē, izmantojot Jūsu pieteikšanās datus, mēs uzskatām, ka esat pieslēdzies Jūs. Ja esat nozaudējis pieslēgšanās datus, Jums nekavējoties mūs jāinformē pa pastu, tālruni vai e-pastu.

Jūs esat atbildīgs par to, ka iesniegtie dati ir precīzi un pareizi. Ja Jūsu iesniegtie dati mainās, Jums nekavējoties mūs jāinformē, labojot attiecīgos datus reģistrācijas veidlapā vai, ja dati netika norādīti reģistrācijas formā, informējiet mūs par to e-pastā. Mēs neuzņemamies atbildību par zaudējumiem, kas būs radušies nepareizu vai nepilnīgu personas datu iesniegšanas rezultātā vai arī Jūs nebūsiet mūs informējis par personas datu maiņu.

9. Privātuma politikas izmaiņas

Mēs varam jebkurā laikā atjaunināt vai mainīt šo Privātuma politiku. Šāda atjaunināta vai grozīta Privātuma politika stājas spēkā dienā, kad tā ir publicēta mūsu Interneta vietnē. Ja tiks veikti būtisi Privātuma politikas grozījumi, par to tiks ziņots Interneta vietnē. Neskatoties uz to, Jums reizēm vajag pārbaudīt šo lapu, lai pārliecinātos, ka esat apmierināts ar aktuālo Privātuma politiku.