Filtrs

Showing 1–24 of 26 results

Kāpēc ūdens aparāti, kas savienoti ar ūdens padevi, ir labāki
Cilvēka veselība ir atkarīga no ūdens kvalitātes, un, pateicoties ūdens aparātam, kas savienots ar ūdens padevi, Jums jebkurā laikā būs tīrs dzeramais ūdens. Ūdens, kas iegūts no pareizi uzturēta tradicionālā pudeļu aparāta, var būt ļoti piesārņots. Diemžēl, lielākā daļa cilvēku pat nedomā par to, ko dzert, un neuzskata, ka ūdens tradicionālajās pudelēs var būt bīstams veselībai. Jātīra ir arī tradicionālie aparāti, un ūdens tīrība ir atkarīga arī no tā, vai darbinieki maina regulāri pudeles. Šāds darbinieks nemazgā rokas un neliek cimdus un pieskaras pudeles kaklam, kurš ir ieskrūvēts aparātā. Pievienojot ūdeni, patērētāji pastāvīgi pieskaras krānam, izraisot baktēriju uzkrāšanos tajā, kas pēc tam nonāk filtrā un tvertnē.

Kādi ir ūdens aparātu veidi?

Ūdens aparāti tiek iedalīti stacionārās pudelēs un tās, kas savienotas ar ūdens padevi.

Kādi ūdens aparāti ir ieteicami?

Tiek rekomendēti ūdens aparāti bez pudelēm, kas nodrošina drošu tīra dzeramā ūdens piegādi.

Kādas ir ūdens izvēles?

Ūdens izvēle ir atkarīga no ražotāja izmantotajām tehnoloģijām un filtriem. Vairumā gadījumu klienti var izvēlēties karstu, aukstu, gāzētu vai istabas temperatūras ūdeni. Bieži tiek izmantoti arī filtri, kas uzlabo ūdens garšu.

Kur var izmantot ūdens aparātus?

Ūdens aparāti ir lieliski piemēroti dažādām nozarēm: birojiem, biznesa centriem, izglītības iestādēm (skolas, koledžas, universitātes, bibliotēkas), veselības aprūpes iestādēm (slimnīcām, poliklīnikām, uzgaidāmajām telpām, zobārstniecības klīnikām), viesnīcām, rūpnīcām, kafejnīcām, restorāniem, bāriem, sporta zālēm u.c.