Dzeramā ūdens piegāde

Dzeramā ūdens piegāde birojiem un uzņēmumiem – tik tīrs un atsvaidzinošs. Mēs piedāvājam risinājumus, kas atbilst augstākajiem higiēnas standartiem, izcilu ūdens garšu un kvalitāti, neizmantojot plastmasu vai pudeles. Oriģinalitāte palīdz atšķirt līderus. “Katrs mūsu produkts ir izaicinājums un ir paredzēts, lai pārsniegtu cerības ”. „Borg & Overström“ – nevainojams ergonomisks dizains, daudz uzlabotu tehnoloģiju un daudzpakāpju ūdens filtrēšana. Parūpējieties par augstākās kvalitātes dzeramo ūdeni birojā un baudiet istabas temperatūras, atdzesētu, gāzētu, karstu ūdeni, pagatavojiet kafiju vai tēju. Visiem modeļiem ir mūsdienīgs dizains un tie ir viegli integrējami biroja telpā. Vai Jūs interesē īre? Vairāk par īri

Dzeramā ūdens piegāde birojiem

Izveidojiet integrētu dzeramā ūdens risinājumu birojā, izvēloties dažādus modeļus, kas pielāgoti konkrētām nodaļām un darba vietām. Piemēram, iebūvēta ūdens iekārta virtuvē, uz galda/uz grīdas novietojams modelis reģistratūrā vai citā koplietošanas telpā. Jūs variet izvēlēties sev vēlamo modeli ar gāzētu, karstu, istabas temperatūras, aukstu vai magnija mineralizētu ūdeni.

Ir vairāki modeļi un tos parasti iedala šādās kategorijās:

Novietojams uz galda

Borg & Overström B4 ir kompakts uz galda virsmas novietojams modelis, kas ir lieliski piemērots nelielās telpās.

Novietojams uz grīdas

Vispopulārākais modelis, jo to ir iespējams novietot jebkur (Borg & Overström B3, B4 un B5).

Iebūvējams, ar krānu

Šādas sistēmas sastāv no krāna, kas piestiprināts pie darba virsmas un savienots ar ūdens sistēmu, piem. Borg & Overström U1.

Dzeramais ūdens birojiem un uzņēmumiem

Ekonomisks risinājums

Birojos, kur patērē vairāk nekā 5 pudeles nedēļā, ūdens iekārtas ir visekonomiskākā metode. Pērkot ūdeni pudelēs, kopējās pakalpojuma izmaksas ir daudz lielākas nekā lietojot ūdens sistēmas.

Mazāk ķīmisku vielu

Tiešajām ūdens apgādes sistēmām ir nepieciešama retāka apkope.

Pudeles nav jāmaina, tāpēc sistēmā neieplūst baktērijas

„Pseudomonas Aeruginosa“ var baroties pudeļu sistēmas sastāvdaļas, un jaunas baktērijas var ieplūst pudeļu maiņas brīdī.

Uzlabotas „Dry Chill®“ un „Direct Chill“ dzesēšanas tehnoloģijas

Borg & Overström pētnieki ir izstrādājuši vismodernākās ūdens dzesēšanas tehnoloģijas. Jaunākās tehnoloģijas „Dry Chill®“ atdzesē ūdeni bez saskares ar gaisu. „Direct Chill“ darbojas līdzīgi, ja atdzesēts ūdens tiek izvadīts caur izolētu alumīnija bloku.

Perfekta garša

Jaunākās filtrēšanas tehnoloģijas garantē ūdeni ar izcilu, svaigu garšu. „Borg & Overström“ produktu klāstā tiek izmantoti 3M filtri, piemēram, ogleklis, membrānas, kā arī ViovandtTM – UV tīrīšanas sistēma, ko izstrādāja Borg & Overström.

Alternatīva plastmasai

Nekādu pudeļu, tāpēc vide ir mazāk piesārņota, plastmasa nenokļūst ūdenī, kuru dzeram. Mikroplastiskais piesārņojums ir globāla problēma, un lielāko daļu plastmasas, cilvēks iegūst no ūdens. Tiek lēsts, ka nedēļā mēs apēdam vidēji 5 gramus plastmasas, kas ir kredītkartes svars. Mikroplastmasas daļiņas ir inertas, dažāda lieluma un nešķīst ūdenī, tāpēc tās nevar viegli noņemt ar ķīmiskiem līdzekļiem. Savā tehnoloģijā „Borg & Overström“ izvēlējās izmantot 3M ūdens filtrēšanas risinājumus to kvalitātes un izturības ziņā. Filtrēšana ir viena no vienkāršajām iespējām, ko var izmantot, lai samazinātu daļiņu daudzumu ūdenī.

Augsta produktivitāte, ērta lietošana

Dzeramā ūdens daudzums nav ierobežots. Sistēma, kas savienota ar centrālo ūdens padevi, kļūst par neizsmeļamu tīra dzeramā ūdens avotu.

Atdzesējot un izfiltrējot krāna ūdeni, netiek radīti apstākļi baktēriju pavairošanai

Lietojot iekārtas ar pudelēm, tiek izmantota tā sauktā pudeļu tehnoloģija. Kad ūdens tiek iztukšots, pudelē ieplūst gaiss. Laika gaitā palielinās potenciāli piesārņotā gaisa tilpums, izraisot baktēriju pavairošanu, kas ir būtisks trūkums iekārtām ar pudelēm. Kad krāna ūdenis tiek filtrēts un atdzesēts, tad vienkārši netiek radīti apstākļi baktēriju augšanai.

Ūdens piegāde birojam

Pieņemot lēmumu par ūdens iekārtu birojā, ņemiet vērā šādus aspektus: lietotāju skaits vienā zonā un plānotā noslodze; ko Jūs lietosiet – glāzes, pudeles, krūzes vai visu kopā; kāda veida ūdeni Jūs dzerat – karstu, aukstu, istabas temperatūras vai gāzētu.

  • Uzņēmumos, kuros ir ļoti liels darbinieku skaits un vairākas kafijas zonas, kurās būtu nepieciešams novietot ūdens iekārtas, visefektīvākais risinājums ir izvēlēties vairākus aparātus ar mazāku jaudu, nevis vienu ļoti jaudīgu aparātu. Vienas glāzes uzpilde aizņem 25-30 sekundes, tādēļ, lai neveidotos rindas pie vienas ūdens iekārtas, efektīvākais risinājums būtu vairāki krāni ar mazāku dzesētāju.
  • Daudzos birojos ir sanāksmju telpas, kurās viesiem tiek piedāvāts aukstais ūdens iekārtās ar pudelēm. Lai ātri pagatavotu lielāku auksta ūdens daudzumu, būs nepieciešams lielāks veiktspējas mehānisms.
  • Karsts, auksts, istabas temperatūras vai gāzēts ūdens? Mūsdienu ūdens sistēmas var pielāgot dažādiem parametriem un gaumei. Aprunājieties ar darbiniekiem un uzziniet, ko viņi vēlētos. Virtuves zonā var izvēlēties karstu, aukstu un istabas temperatūras ūdeni, bet sanāksmes vietā – aukstu un gāzētu ūdeni.
  • Ja nepieciešams lielāks ātrums, labāk ir novietot ierīci ne tālāk kā 1 metra attālumā no galvenās ūdens padeves. 500 ml pudeles piepildīšana ilgst 25 līdz 30 sekundes. Ja uzpilde būs 40–45 sekundes, tad tiks parādīts paziņojums. Vietās, kur ir daudz cilvēku, ieteicams ir iekārtu uzstādīt uz grīdas vai pie sienas.

Kura no dzeramā ūdens ieguves metodēm ir vispopulārākā?

Vispopulārākās, drošākās un ekonomiskākās ūdens iekārtas ir tās, kas pieslēgtas pie ūdens vada un novietotas uz grīdas.

Kā tiek nodrošināta dzeramā ūdens tīrība?

Ražotāji izstrādā un patentē īpašas ūdens attīrīšanas un garšas uzlabošanas tehnoloģijas, piemēro īpašas antibakteriālas procedūras, pārklāj aprīkojumu ar īpašu antibakteriālu materiālu, veic daudzpakāpju filtrēšanu, nodrošina dzesēšanu bez saskares ar gaisu.

Birojiem piemērotākā dzeramā ūdens izvēle

Birojiem ieteicams kombinēt karstu + istabas temperatūras + aukstu ūdeni vai aukstu + istabas temperatūras + gāzētu ūdeni.